Проекти Новоуспенівської ОТГ

Станом на 01.01.2018 р. на території Новоуспенівської об’єднаної громади ведеться робота по залученню коштів Державного фонду регіонального розвитку обласного бюджету та державного бюджету на проекти соціально-економічного значення. Близько десяти проектів знаходяться в стадії розгляду, такі як: освітлення по селам Новоуспенівка, Новоіванівка, з водопостачання по селам Веселе, Новоіванівка, Запоріжжя, реконструкція будинків культури в селах Новоуспенівка, Таврія та реконструкція школи в селі Новоуспенівка. Та є такі, що знаходяться в стадії реалізації, наприклад: робочий проект «Буріння розвідувально-експлуатаційної свердловини на воду на місці вибувшої з ладу №946» в селі Матвіївка.

17.01.2018 р. відбулась зустріч голови Новоуспенівської об’єднаної громади Сеника Івана Богдановича з головою Запорізької обласної державної адміністрації Брилем Костянтином Івановичем де обговорювались в тому числі і питання можливості фінансування деяких проектів з обласного бюджету.

19.01.2018 р.