Загальні відомості Новоуспенівської сільської ради

Села Новоуспенівка та Новоіванівка  входять до складу Новоуспенівської сільської ради. Загальна площа сільської ради становить 9695 га. На території сільської ради проживає 1143 особи (станом на 01.01.2016р).

Села забезпечені транспортним сполученням з районним центром смт Веселе, який знаходиться в 10 км. від сільської ради, та обласним центром -  м. Запоріжжя.

У с.Новоуспенівка  працює загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, у якій навчається 81 учень.

Працює дитячий навчальний заклад «Барвінок», який відвідують 25 дітей дошкільного віку.

У кожному населеному пункті успішно працює бібліотека.

Функціонує відділення зв’язку, комунальне підприємство «Надія». Жителів сіл Новоуспенівка та Новоіванівка обслуговують п’ять приватних магазинів, в асортименті яких є продовольчі, промислові та господарські товари.

У селах  працює  працівник територіального центру надомного обслуговування для одиноких громадян та інвалідів. Жителів сільської ради обслуговують  ФАПи, які є в кожному населеному пункті.

В червні 2016 року в с.Новоуспенівка  відкрито новий дитячий майданчик «Капітошка». Тут же  в  с.Новоуспенівка  знаходится сільський будинок культури,  сільська рада,  відділ перукарні.

У селі  діє приход Української Православної Церкви Київського патріархату.

День села припадає на 14  жовтня  – свято Покрови, цього ж дня у селі проходить і храмове свято.

Новоуспенівська  сільська  рада утворена в 1943 році.

Територія ради: 9695 га.

Населення ради: 1143 особи  (станом на01.01. 2016 рік)

Селищній раді підпорядковані населені пункти: с.Новоуспенівка, с. Новоіванівка.

Рада складається з 12 депутатів та голови.

Голова ради: Мішечкін Анатолій Семенович.

Секретар ради: Лисенко Ольга Миколаївна.